Meist

Allium ld keeles – küüslauk

Küüslauk on inimkonna vanimaid teadaolevaid kultuur- ja ravimtaimi, mille kohta leidub ülestähendusi juba üle 5000 aasta tagustest materjalidest ning mis on tänapäevani on kõige enam uuritud ravimtaim. Tervise- ja ilutoodetele spetsialiseerinud Allium UPI kannab uhkusega selle iidse ravimtaime nime ja kujutist – küüslauguõit.

Allium UPI OÜ

on Baltimaade juhtiv apteegi- ja haiglakaupade maaletooja ning turundaja.
Laia valikuga tooteportfellis on üle 40 erineva tuntud ja tunnustatud tervisekaupade kaubamärgi, fookuses on ennekõike tervise- ja ilutooted. 

Allium UPI on asutatud 2008. aastal ning tegutseb mitte-ravimite turul Eestis, Lätis ja Leedus. Oleme osa ravimite hulgi- ja jaemüügikontsernist Magnum, mille süda ja ka meie tööruumid asuvad Tallinna külje all Laagris, Laagri Ärimajas.

Meie nooruslikus Eesti tiimis on 29 inimest, peamiselt kaubamärkide tootejuhid, konsultandid, kosmeetikud. Tiimi liikmed on valdavalt ka meditsiinialase eriharidusega – doktorid, proviisorid või farmatseudid. Meie inimesed on tegusad, oma töös pühendunud ning asjatundlikud, teineteisele toeks ja rõõmuks. Igapäevatöö valdkonna juhtivate kaubamärkide turundamisel on meie suurim kirg! Võimalus tegutseda inimeste parema tervise heaks on kõigi ühiseks, suurimaks innustuseks.

Allium UPI tooteportfellis leidub:

  • DERMAKOSMEETIKA (BioNike, Laboratorios Babé, IDUN Minerals, Avène, Ducray, René Furterer, A-Derma, Klorane, Sensilis Sensitive Skin Lab, ISDIN, Jowaé, Ciccarelli)
   – dekoratiivkosmeetika
   – nahahooldus tundlikule nahale
   – erihooldus probleemsele nahale
  • VITAMIINID ja MINERAALID (Formula Vitale, Provisor, RÕÕM, bertil’s jt)
  • APOTHEKA OMATOOTED 
   – toidulisandid ja vitamiinid
   – käsimüügi- ja retseptiravimid
  • TERVISETOOTED (Ciccarelli, Apropos jt)
   – suu- ja kehahügieen
   – külmetuse ravi
  • MEDITSIINISEADMED- ja TARVIKUD (Microlife, Diagnostic, Contour Plus jt)
   – veresuhkru jälgimise seadmed
   – vererõhuaparaadid, termomeetrid
   – astmaga seonduvad seadmed
  • HAIGLAVARUSTUS (Ansell jt)
   – operatsioonitarvikud, ohutustooted
   – töökabinetid ja tööriistad, infektsiooni profülaktika
   – haavasidemed ja -plaastrid
   – sidemed kompressioonravi jaoks
   – sidemed funktsionaalse teraapia immobilistasiooni jaoks

   – patsientide hooldusvahenditest pesukindad, söögipõlled, nahahooldus
  • DELIKAATNE (Hartmann jt)
   – pidamatuse mähkmed, püksid, linad
   – kondoomid

Allium UPI OÜ on ühtlasi Apotheka frantsiisikontseptsiooni haldaja, kes pakub apteekidele Apotheka kontseptsioonil tuginevat frantsiisikoostööd. Selle raames on Allium UPI välja töötanud Apotheka kliendiprogrammi, mille tingimused on toodud siin >> Apotheka kliendikaardi üldtingimused. Andmete töötlemise põhimõtetega Apotheka kliendiprogrammi raames saad tutvuda siin >> Andmete töötlemise põhimõtted Apotheka kliendiprogrammi raames.