Rõõm

Toidulisandite sari RÕÕM on välja töötatud koostöös Eesti apteekritega, kes aitasid toodetesse põimida oma tööelu jooksul omandatud teadmised ja kogemused, Eesti inimestelt saadud tagasiside ja soovid, uuenduslikud ideed ning vanad head teada-tuntud toimeainete kombinatsioonid.

Arvesse on võetud Tervise Arengu Instituudi Eesti rahvastiku faktilisest toitumisuuringust saadud tulemused ning retsepte on kohandatud just selliselt, et Eesti inimene saaks toidust saamata jäänud vitamiinide ja mineraalainete osakaalu kätte RÕÕMust. Lisaks sai toodete koostiste väljatöötamisel arvesse võetud Põhjamaade toitumissoovitusi.

Uue brändi alt leiad toidulisandeid südamele, liigestele, närvisüsteemile, silmadele, une heaks ning veel mitmeid teisi vitamiinide ja mineraalainete komplekse.

Toidulisandite loomisel on arvestatud, et need ei sisaldaks kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, säilitusaineid, magusaineid, suhkrut, nisu ega geneetiliselt muundatud koostisosi. Enamus toodetest on gluteenivabad ning sobilikud kasutamiseks vegetaarlastele.

 

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Ave Prii
ave.prii@allium.upi.ee