Klorane

Iga juuksevajadusele oma taim!

1965.a. omandas Pierre Fabre kontsern Klorane Laboratooriumid – väikese kosmeetikafirma, mis oli tuntud traditsiooniliste aroomiseepide valmistamise poolest. 60-te lõpus alustasid Klorane Laboratooriumid šampoonide väljatöötamist  taimede tõmmiste baasil.

Oma šampoonides ja juustehooldusvahendites kasutab Klorane parimat, mida pakuvad taimestiku põhjatud aarded. Kõik kasutatavad taimed on välja selekteeritud nende üldtuntud kasulikke omadusi ja tervisele absoluutset ohutust silmas pidades. On leitud ja patenteeritud taimsete estraktide optimaalne protsent hooldusvahendite koostises, tagamaks nende maksimaalset efektiivsust. Põhiprintsiibiks on: Iga juuksetüübile/juukseprobleemile oma taim!

Klorane kasvatab tootmiseks vajalikke taimi nende looduslikus keskkonnas maailma eri piirkondades, kasutades uusimaid tehnoloogiaid, mis lubavad maksimaalselt säästa ümbruskonna ökosüsteeme. Klorane kontrollib taimede kasvamise ja töötlemise protsessi igal etapil, tagades oma toodangu kõrget kvaliteeti, ohutust ja efektiivsust.

Taimestiku piiramatute võimaluste ja nende kasutamise põhjalikumaks uurimiseks oli loodud 90. aastate alguses KLORANE Institut. Klorane põhimõte on ohutu ja õkoloogiliselt puhta toodanguga efektiivne hoolitsemine inimeste eest. Kõik Klorane tooted on hüpoallergeensed.

 

Osta Netiapteegist

Tootejuht

Jelena Ovtshinnikova
jelena.ovtshinnikova@allium.upi.ee