IDUN Minerals

IDUN Minerals on Rootsi ilubränd, mille alus on kõrgpuhastatud mineraalid. Tooted sisaldavad vaid kaitsvaid ja toitvaid koostisaineid ning seetõttu sobivad need ka kõige tundlikumale nahale. Meie tootevalikusse kuuluvad näo-, silma-, huule- ja küünehooldustooted. Sarja täiendavad kompaktsed taklonkiust pintslid ja tõhus pintslipuhastusvahend. Hoidutakse koostisainetest, mis võivad põhjustada soovimatuid haigusi ja allergiaid.

Et kõik meie tooted oleksid parima kvaliteediga ning sobiksid igale nahatüübile ja ka kõige tundlikumale nahale, kasutame vaid üksikuid ja ainult vajalikke koostisained, mille tõhusus on tõestatud. Hoidume koostisainetest, mis võivad põhjustada soovimatuid haigusi ja allergiaid, eristudes nii teistest ilubrändidest.

IDUN Mineralsi tooted on täistaimsed (välja arvatud ripsmetušš Vatn). Toodete disain on värske ja minimalistlik, pakendid on toodetud Euroopas ning neis on suur rõhku pandud keskkonna- ja loodushoiule.

IDUN Minerals on oma nime saanud iidse Muinaspõhja mütoloogia jumalanna Iduni järgi. Idun oli igavese nooruse jumalanna, kellele kuulus karp kuldsete õuntega, mida ta jagas teistele jumalatele, et kinkida neile lõputu noorus.

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte

Tootejuht

Riina Kuremaa
riina.kuremaa@allium.upi.ee