Formula Vitale

Formula Vitale – terve elu valem!

Formula Vitale vitamiine, mineraale ja taimseid toimeaineid sisaldavad tooted varustavad meie keha erinevatel eluetappidel organismile vajalike toitainetega. Formula Vitale sarjas on sobivaid tooteid kogu perele.

Energiat igasse päeva!

 

VITAMIINIKOMPLEKSID NAISELE
Woman+
Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja looduslikke koostisosi NAISELE, toetades organismi energiavahetust, naha ja juuste seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.
Beauty+
Spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAHALE, KÜÜNTELE JA JUUSTELE. Sobib kasutamiseks nii naistele kui ka meestele.
Woman 50+ 
Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAISELE vanuses 50+, toetades organismi rakkude kaitset, energiavahetust, naha, juuste ja küünte seisundit, immuunsüsteemi ja vereloomet.
Vitale Woman
Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi NAISELE MENOPAUSI ajal ja pärast seda.
Woman+ Conception
Bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab tasakaalustatult NAISE organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega, sisaldades muuhulgas märkimisväärses annuses foolhapet.

VITAMIINIKOMPLEKSID LAPSEOOTEL NAISELE JA IMETAVALE EMALE
Pregna+ Multi
Rasedad ja rinnaga toitvad naised vajavad oluliselt rohkem vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. PREGNA+ MULTI on spetsiaalselt välja töötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid RASEDALE naisele. Sobib kasutamiseks ka raseduse planeerimise ja raseduse ajal.
Pregna+ Omega
Rasedad ja rinnaga toitvad naised vajavad oluliselt rohkem vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. PREGNA+ OMEGA on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine ja mineraalaineid RASEDALE NAISELE ja LOOTELE. Sobib kasutamiseks raseduse planeerimise ja raseduse ajal.
Pregna+ Baby
Rasedad ja rinnaga toitvad naised vajavad oluliselt rohkem vitamiine, mineraalaineid ja mikroelemente. PREGNA+ BABY on spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab sünnitanud naise ja vastsündinu vitamiinide, mineraalainete, mikroelementide ja asendamatute rasvhapete varusid.

VITAMIINIKOMPLEKSID MEHELE
Active Man+
Spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi AKTIIVSETELE MEESTELE. ACTIVE MAN+ on mõeldud aktiivselt sportivatele ja head vormi taotlevatele meestele, toetades energiavahetust, vitaalsust, lihaseid ja immuunsüsteemi.
Man+
MAN+ on bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi. MAN+ tagab MEHELE vajalikud vitamiinid ja mineraalained, toetades organismi energiavahetust, viljakust ning närvisüsteemi ja immuunsüsteemi talitlust.
Man+ Conception
bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis täiendab tasakaalustatult MEHE organismi oluliste vitamiinide, mineraaltoitainete ja taimsete koostisosadega.
VITAMIINIKOMPLEKS MEESTELE JA NAISTELE
Cardio+
Spetsiaalselt väljatöötatud bioloogiliselt aktiivsete ainete kompleks, mis sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi SÜDAMELE. CARDIO+ sisaldab olulisi vitamiine, mineraalaineid ja taimseid koostisosi SÜDAME, VERESOONKONNA JA VERELOOME toetamiseks.
Neuro+
Toetab närvisüsteemi talitlust, vaimset tasakaalu ja mälu.  NEURO+ sobib igas vanuses õppijatele ja vaimse töö tegijatele.

VITAMIINIKOMPLEKSID LAPSELE
Kids+ MULTI
Täiendab LAPSE jaoks oluliste vitamiinide ja mineraalainete varusid. A, C ja D-vitamiinid aitavad toetada lapse immuunsüsteemi, foolhape toetab psühholoogilisi funktsioone ning D-vitamiin aitab hoida luid ja hambaid.
Kids+ MEGA
Täiendab LAPSE vitamiinide, mineraalainete ja asendamatute rasvhapete varusid. Sisaldab linaseemneõli, milles on rikkalikult asendamatut rasvhapet alfa-linoleenhape, mida keha ei suuda ise sünteesida. A, C ja D-vitamiinid aitavad toetada lapse immuunsüsteemi. Närvisüsteemi tööks on vajalikud B-grupi vitamiinid (B3, B6, B12), luid ja hambaid toetab D-vitamiin.
Kids+ CALCI
Täiendab LAPSE kaltsiumi ja D-vitamiini varusid. KALTSIUM on oluline mineraalaine lihaste töös, närviülekannetel ja luude hoidmisel ning on vajalik tervete hammaste säilitamiseks. D-VITAMIIN toetab immuunsüsteemi normaalset tööd.
Kids+ D
Sisaldab soovituslikus annuses kõige bioaktiivsemat D3-vitamiini vormi. KIDS+ D toetab immuunsüsteemi normaalset tööd, aitab hoida luid, hambaid ja lihaseid normaalsena, osaleb rakujagunemise protsessis, toetab igapäevaselt normaalset vere kaltsiumisisaldust ning aitab kaasa kaltsiumi ja fosfori normaalsele imendumisele.

MONOVITAMIINID
VITAMIIN C 1000 mg PROLONGEERITUD
ehk pikatoimelised maohappevastase puhvervõimega tabletid vabanevad organismis pikkamisi, järk-järgult. Nii säilib C-vitamiini tase veres stabiilsena pikema aja vältel. Vitamiin C on hea immuunsüsteemile, nahale ja igemetele.
VITAMIIN D4000 PÄIKESETILGAD
Sisaldavad kõrges kontsentratsioonis – 100 µg e 4000 IU – vitamiini D₃, mis on D-vitamiini vormidest kõige bioaktiivsem. Päikesetilgad on valmistatud kookosõli baasil, mis on rikas keskmise ahelapikkusega triglütseriidide sisalduse poolest. Rasvhapete ahelapikkus ja molekuli suurus mängib seedeprotsessis olulist rolli.
VITAMIIN D4000 PÄIKESEPÄRLID / D2500 PÄIKESEPÄRLID
Sisaldavad kõrges kontsentratsioonis vitamiini D₃, mis on D-vitamiini vormidest kõige bioaktiivsem. Päikesepärlid on valmistatud oliiviõli baasil, mis on monoküllastumata rasvhapete allikaks.

 

 

 

 

 

 

 

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Elise Laiverik

elise.laiverik@allium.upi.ee