BioNike

BioNike spetsialiseerub apteegi dermakosmeetikale, mis on mõeldud tundlikule ja allergilisele nahale.

ICIM International on 1930. aastal Milanos asutatud farmaatsiatehas, mis alates 1960. aastatest on kaubamärgi BioNike all tuntud oma nahakosmeetiliste tootesarjadega. 1990. aastatel muudab firma strateegiat – BioNike keskendub edaspidi vaid tundlikule nahale. Asetades suurt rõhku tundliku, allergilise ja hüperreaktiivse naha hooldusele, on BioNike praegu oma alal üks juhtivaid ettevõtteid Itaalia farmaatsiatööstuses.

Üha täiustades oma oskusteavet, on BioNike välja töötanud suurel hulgal dekoratiivkosmeetika- kui nahahooldustooteid, mis vastavad nende allergeenivaba koostise põhimõttele. BioNike tooted on:

  • Säilitusainetevabad – BioNike on välja töötanud säilitusaineteta koostised, mis säiluvad sama hästi kui teised kosmeetikatooted. Tavalised säilitusained on asendanud uute säilitustehnoloogiatega, mis kasutavad ära alternatiivsete koostisainete eriomaseid säilitusomadusi. Säilitusaineteta tooted välistavad täielikult säilitusainetega üldjuhul kaasneva allergiariski ning suurendavad seeläbi toodete nahasõbralikkust.
  • Lõhnaainetevabad – vähendamaks lõhnaainetest tulenevat naha ülitundlikkust põhjustavat riski, on BioNike välja töötanud lõhnaaineteta koostised. Kui BioNike tooted sisaldavad lõhnaaineid, on need alati hoolikalt valitud ja allergiavabad.
  • Gluteenivabad – paikseks kasutamiseks mõeldud toodetes sisalduv gluteen võib allergiale vastuvõtlikel inimestel vallandada talumatuse ja allergilised reaktsioonid.
  • Nikkel-testitud – nikkel on peamine naha ülitundlikkuse tekitaja. BioNike kontrollib iga väljaminevat tootepartiid tagamaks selle võimalikult väikese sisalduse. Dekoratiivkosmeetikal on kontrollitud ka kroomi ja koobaltisisaldus tagamaks nende võimalikult väikese sisalduse (nikli sisaldus > 0,00001%).

 

BioNike edulugu seisneb tänu Itaalias läbi viidud teadusuuringutele, ettevõtte laborites töötavad paljud kogemustega teadlased, kes jälgivad kõiki tootmisetappe alates tooraine valikust ning lõpetades lõppsaaduse kontrolli ja kinnitusega.

BioNike tagab oma toodete tõhususe, ohutuse, nahasõbralikkuse ja meeldiva kasutuskogemuse.

Terve nahk muutub iga päevaga aina kaunimaks!

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Riina Kuremaa
riina.kuremaa@allium.upi.ee