Babé

Laboratorios BABÉ pakub dermatoloogilist apteegikosmeetikat, mis hooldab, kaitseb ja taastab tundlikku ja allergilist nahka.

BABÉ Laboratorios asutati 1994. aastal kahe farmatseudi poolt eesmärgiga arendada lihtne ja selge joon dermakosmeetikatoodetes, mis pakuvad lahendusi peamistele naha probleemidele.

Igas aspektis keskendub BABÉ kvaliteedile – BABÉ kosmeetikatoodete tootmine, pakendamine ja turustamine on sertifitseeritud ISO 9001:2015 sertifikaadiga.
Lisaks vastab tootmissüsteem standardile 22716, mis vastab heale tootmistavale (GMP).

BABÉ pakub dermakosmeetikas kvaliteeti, kõrges kontsentratsioonis looduslikke aktiivaineid ja kliiniliselt tõestatud tulemusi.

BABÉ dermatoloogilised kosmeetikatooted ei sisalda parabeene, värvaineid, mineraalõlisid, allergeenilisi lõhnaineid, ftalaate ning on Kathon CG vabad. Tooted on hüpoallergeensed ning dermatoloogiliselt, oftalmoloogiliselt ja günekoloogiliselt testitud.

BABÉ Pediatric lastetooteid on tunnustanud Eesti Allergialiit. Märk “Eesti Allergialiit tunnustab” omistatakse toodetele, millised on ohutud, usaldusväärsed, ei sisalda allergeenseid lõhnaaineid või üldisi ärritavaid või ülitundlikkust tekitavaid aineid ja aitavad vähendada siseõhu saasteainete sisaldust ning millised sobivad tundliku nahaga inimestele või kes põevad allergiahaigusi. Märk omistatakse tootele mida on erapooletult uuritud ja leitud, et need on ohutud ja usaldusväärsed.

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Hurmi Krikk
hurmi.krikk@allium.upi.ee