Apropos

apropos köha-nohu ja külmetuse ülemiste hingamisteede vaevuste leevenduseks

Allergiavaba ja looduslik taruvaigu jõud külmetuse vastu.

Apropos on Itaalia pikaajalise kogemusega pereettevõtte, kust leiab tooteid külmetuse ja ülemiste hingamisteede vaevuste leevenduseks. Apropos toodetes kasutatakse kõrgeima kvaliteediga allergiavaba taruvaiku (proopolis) Itaaliast ja Argentiinast. Tooted valmistatakse originaalsel meetodil, mille käigus taruvaik puhastatakse õietolmust, meevahast ja raskemetallidest, muutes tooted allergeenide vabaks. Tooted on ka gluteenivabad. Kõik Apropos tooted on tänu taruvaigu kõrgele kontsentratsioonile efektiivsed ja ohutud isegi mesilas-saaduste suhtes ülitundlikele inimestele.

Lisaks taruvaigule sisaldavad Apropos tooted ka taimseid ekstrakte ja erinevaid bioloogiliselt aktiivseid looduslikke komponente.

Aproposi tooted teeb tõhusaks nendes sisalduv eriline keerulise kaitsebarjääriga taruvaik HXG, mis moodustab mikrokeskkonna kontrollimiseks limaskestale kileja kaitsekihi, kaitstes ja niisutades ülemiste hingamisteede limaskesta. Aproposi toodetes kasutatav taruvaik M.E.D on saadud dünaamilise kogumise meetodil, mis võrreldes teiste meetoditega maksimeerib flavonoidide (mikrotoitained, looduslikud pigmendid) ja polüfenoolide (antioksüdantsed taimsed ühendid) sisaldust taruvaigus.

Tooted on allergeenidevabad, puhtad õietolmust, meevahast ja raskemetallidest; samuti gluteenivabad.
Aproposi valikus on tooted nii täiskasvanutele kui ka lastele.

 

Osta Netiapteegist Vaata kodulehte Leia meid Facebookist

Tootejuht

Elina Laur
elina.laur@allium.upi.ee