Apropos

Apropos – mesilaste maailmast. Taruvaigu asjatundja.

Taruvaik on taimede maailma ja mesilaste maailma kohtumisest valminud süntees. Taimede koorest eritatavad ained ja vaigud kogutakse kokku ning muundatakse taruvaiguks mesilaste süljest pärinevate ensüümide, vaha ja õietolmu abil.

Alates 1989. aastast on Apropos ühendanud oma tegevuses saadud kogemuseduurimistöö ning teadussaavutused, et tuua oma toodetesse selle imelise ande – taruvaigu – puhtaim olemus, mida mesilased meile iga päev pakuvad, tehes valiku looduslikest koostisainetest, et pakkuda spetsiaalselt igale vajadusele sobivaid tooteid.

Aproposi toodetes kasutatav taruvaik saadakse Multidünaamilise ekstraheerimismeetodiga. See on patenditud ekstraheerimismeetod, mis annab võrreldes traditsioonilise ekstraheerimisega suurema flavonoidide ja polüfenoolide sisalduse.

Apropos kurgupastillid, kurguspreid ja nisasprei sisaldavad ka erilist „mukoadhesiivsetest polümeersetest aktiivainetest“ koosnevat APM kaitsekompleksi, mis tekitab suuneelu limaskestale mukoadhesiivse kile kaitsmaks limaskesta kahjulike välistegurite eest, niisutades ja avaldades rahustavat mõju.

Apropos valikus on tooted nii täiskasvanutele kui ka lastele.

 

 

Osta Netiapteegist Leia meid Facebookist

Tootejuht

Karin Kriis
karin.kriis@allium.upi.ee