A-Derma

A-Derma on esimene dermatoloogiline nahahooldussari tundliku, ärritunud ja probleemse naha hoolduseks, milles on kasutatud taimse päritoluga aktiivainet.

A-Derma kosmeetilised tooted sobivad kroonilist nahahaigust põdevatele inimestele, neid võib kasutada nii ägedamas faasis koos ravimitega kui ka paranemisperioodil. Sarja põhikomponent on erakordselt delikaatne Avena Rhealba kaeraekstrakt (eriti tundliku naha hoolduseks kasutatakse kaeravõrsete ekstrakti), millel on uuringutega tõestatud põletiku- ja ärritusevastane, nahka rahustav, niisutav, kaitsev ning taastumist soodustav toime.

A-Derma pakub hooldustooteid ja puhastusvahendeid ärritunud nahale, dermatiidi ja ekseemi probleemiga imikutele, lastele ja täiskasvanutele. Avena Rhealba ekstrakti kvaliteet ja puhtus on tagatud spetsialistide range kontrolli all kogu tootmisprotsessi vältel: kaera kasvatamisest ökoloogiliselt puhastel aladel kuni nõuetele vastava ekstraheerimiseni, mille käigus säilitatakse väärtuslikud ained maksimaalselt. Rhealba ekstraktid on patenteeritud Pierre Fabre kontserni poolt.

 

 

Osta Netiapteegist

Tootejuht

Jelena Ovtshinnikova
jelena.ovtshinnikova@allium.upi.ee