Ghimas

Ghimas tooted Ceru Fluid ja Ceru Spray on looduslikud, tõhusad ja ohtud vahendid liigse kõrvavaigu eemaldamiseks.

Kõrvavaik tekib Ceruminous näärmete sekretsioonist kuulmekäigus. Näärmete sekretsioon on paks ja kollase värvusega ning sellel on füsioloogiliselt kõrva kaitsev toime.

Kui kõrvas olevad näärmed toodavad kõrvavaiku liiga palju, moodustab see kõrva kõva korgi, mis võib põhjustab ebameeldivat tunnet ja häirib kuulmist, kuni selleni, et sekkuma peab kvalifitseeritud spetsialist. 

CERU FLUID kõrvaõli
Looduslik pehmendav abivahend kõrvavaigu korkide Ghimas fluideemaldamiseks. Ceru Fluid kõrvaõli on valmistatud täielikult looduslikest koostisosadest, sisaldades erinevaid taimseid õlisid. Toode ei sisalda sünteetilise päritoluga keemilisi aineid. Ceru Fluid looduslik kõrvavaigu eemaldaja eemaldab pisikud, kuivatamata sealjuures kõrvaurgete epiteeli. Taastab kiiresti kõrvas füsioloogilise tasakaalu.

Kasutamine: Tilgutada kõrva 3-4 tilka. Peale Ceru Fluid kõrvaõli tilgutamist panna kaitseks kõrva marliga kaetud vatitups. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 1. eluaastast.

 

CERU SPRAY kummeliga
Kummeli spreilahus kõrvavaigu eemaldamiseks. Asendab seepi Chimas spreyja vatitikku, mida kasutatakse tavapäraselt üleliigse kõrvavaigu eemaldamiseks. Õigel kõrvavaigu korgi eemaldamisel on oluline kõrvavaiku kõigepealt pehmendada. Tugevate kõrvavaigu korkide puhul kasutada kõigepealt CERU FLUID õli-vedelikku, mis on looduslik kõrvavaigu pehmendaja. Seejärel eemaldada üleliigne kõrvavaik kõrvaõõnsusest, pihustades CERU SPRAY´d. CERU SPRAY on toode, mis kuulmekäiku kahjustusi tekitamata puhastab need liigsest kõrvavaigust. CERU SPRAY on sobilik ka kuuldeaparaatide puhastamiseks. Põhjalikult uuritud CERU SPRAY aplikaator muudab toote praktiliseks ja kergesti kasutatavaks. Toode on gaasivaba.

Kasutamine: Kasutada spray’d üks kord päevas, kas hommikul või õhtul. Asetage sprey-pudel kõrva juurde ja pihustage 2-3 korda ühte kõrva. Oodake 5 sekundit ja eemaldage õrnalt üleliigne vedelik vatiga. Korrake protseduuri teise kõrvaga. Toode sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12. eluaastast.

Osta Netiapteegist

Tootejuht

Kaisa Kallikorm
kaisa.kallikorm@allium.upi.ee